Rodinný dům Pravčice

2 300 000 Kč
Pravčice 64, Pravčice, Česko,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Špatný

Přehled

  • Aktualizováno:
  • 22 listopadu 2023
  • 2 300 000 Kč
  • 2+1
  • 107 m2
  • 551 m2

Hledáte-li dobře dostupné místo, kde si můžete k obrazu svému vybudovat krásnou rekreační chalupu, možná jste je právě našli.

V obci Pravčice nedaleko Kroměříže nabízím k prodeji rodinný dům. Vstup do domu je přes uzavřený dvůr orientovaný na jih, který kromě naprostého soukromí nabízí rovněž pohodlné parkování. Za domem se nachází zahrada s překrásným výhledem do zeleně, rovněž na ni je možno dojet po cestě automobilem.

Samotná stavba je vhodná k rekonstrukci, nicméně jak dokládá zpracovaná technická zpráva, která je k dispozici, budova je v dobrém stavebnětechnickém stavu, střecha nezatéká.

Dům je připojen k plynovému topení, nabízí se ale i topení tuhými palivy. Elektřina je přivedena do domu a je plně funkční. Budova je zásobována vodou ze studny, nicméně na pozemku je přivedený řád. Odpady jsou vedeny v silnici před domem, nicméně dům k nim zatím připojen není.

Stavba se. nachází v obci Pravčice, která leží v okrese Kroměříž ve Zlínském kraji, ve východní části úrodné Hané. Obec s rozlohou přibližně 7 hektarů a asi 700 obyvateli nabízí dobrou občanskou vybavenost. K dispozici je několik obchodů, mateřská i základní škola nebo knihovna. Nad bezpečím místních bdí sbor dobrovolných hasičů a o zábavu se pečlivě stará zdejší Sokol. Ten pořádá nejen sportovní, ale i kulturní akce. V Pravčicích má dlouhou historii jezdectví, funguje tu jezdecký areál. Pokud by Vám tu něco chybělo, v pouhé dva kilometry vzdáleném Hulíně to jistě najdete. Potěší i blízkost okresního města Kroměříže, kam je to kilometrů 9. Blízkost dálnic D1 a D55 zajišťuje výbornou dopravní dostupnost i do vzdálenějších míst. Zároveň tu dálnice svým hlukem však neruší.

Domeček určitě zaslouží Vaši péči, nicméně vzhledem k velmi příznivé ceně ponechává prostor pro zbudování Vaší vysněné oázy klidu. Pro více informací či sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Adresa: Pravčice 64, Pravčice, Česko
Město:
PSČ: 768 24
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 21879
Cena: 2 300 000 Kč
Plocha pozemku: 551 m2
Užitná plocha: 107 m2
ID zakázky: 00173
Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu
Plocha zahrady: 200
Podlaží: přízemní
Stavba: Smíšená konstrukce
Dispozice: 2+1
Datum nastěhování: Ihned
Zástavba: řadová
Doprava: Dálnice D1 a D55
Odpad: v silnici před domem
Plyn: připojen
Topení: plynové a na tuhá paliva
Voda: ze studny, možnost připojení z řádu, který je již přiveden na pozemek
Další vybavení a funkce
Parkování
Zahrada

Honza Sobek

Pomůžu vám s prodejem a nákupem nemovitostí.

Kontaktujte mě

Naplánovat schůzku?
Volat +420 774 410 703 WhatsApp

Porovnejte nabídky

Honza Sobek