Výsledky vyhledávání

Rezidence Adamov

Rezidence Adamov nabízí celkem 41 moderně řešených a velkorysých bytů 1+kk až 4+kk v samém srdci města. Ke každému bytu náleží parkovací stání a sklepní kóje.

Byty disponují prostornými balkony a terasami.

Termín realizace

Projekt se začne realizovat v lednu 2022 s očekávaným termínem dokončení a kolaudace jednotlivých bytových jednotek na jaře roku 2024. Všechny byty budou v osobním vlastnictví.

V nabídce máme

41

nadstandartně řešených bytů

Adresa

Smetanovo nám. 323/1, Adamov

Dispozice bytů

1+kk až 4+kk

Plánovaná kolaudace

05/2024

Exteriéry

Prohlídka bytů

Blízko přírody, blízko města

Adamov je menší město v okrese Blansko, které se nachází pouhých 20 minut severně od Brna, a to jak autem, tak vlakem. Adamov má obrovskou výhodu, že snoubí blízkost Brna díky četným vlakovým spojům s malebným rázem jedinečné krajiny Moravského krasu.

Obchodní centrum

Samozřejmostí je lékárna, pošta a restaurační zařízení

Školy

Mateřská, základní a umělecká škola

Zdravotní středisko

Praktický lékař pro děti a dospělé a zubní ordinace

Sport

Fotbal, hokej, tenis, koupalište bikepark, lezecká stěna a více ...

Občanská vybavenost

Ačkoliv si Adamov se svými 5000 obyvateli zachovává maloměstský charakter, tak zde najdeme všechny potřebné služby, a to jak v podobě obchodního centra, MŠ, ZŠ, ZUŠ a lokální knihovny. V těsné blízkosti Rezidence Adamov se nachází zdravotní středisko, kde najdeme praktického lékaře pro děti i dospělé a zubní ordinaci. Samozřejmostí je lékárna, pošta a restaurační zařízení, které jsou v docházkové vzdálenosti od bytového domu.

Město Adamov poskytuje i bohaté sportovní vyžití. Počínaje fotbalem (FK Adamov), přes hokejový a tenisový oddíl Spartak Adamov, bikepark až po moderní koupaliště a lezeckou stěnu. Ve městě najdete i krytou sportovní halu a četná dětská hřiště.

Dopravní dostupnost

Z Adamova je to autem 15 km do Brna a do Blanska pouhých 10 km. Kromě častých autobusových spojů je předností Adamova železniční doprava, jelikož město leží na hlavní trase Brno - Česká Třebová (Olomouc, Praha).

Vlakem jste v Brně na hlavním nádraží za pouhých 20 min, a to každou půlhodinu. Ve špičce jezdí spoje dokonce ještě častěji. Vlaková zastávka se nachází pouhých 5 min chůze od Rezidence Adamov.

Jsem tu pro Vás

Jmenuji se Honza Sobek a jsem realitní makléř. Provedu Vás procesem prodeje Vaší nemovitosti od začátku do konce. Spolehlivě, odpovědně, zkušeně. Domy nebo byty neprodáváte každý den. Já ano!

Perfektní příprava nemovitostí k prodeji a správně nastavená prodejní strategie je mým standardem. Na vytvoření marketingu na míru Vaší nemovitosti spolupracuji se špičkovými odborníky, společně Vám dokážeme poskytnout skvělý servis.  

Kontaktujte mě

V případě, že byste potřebovali více informací nebo půdorysový plán. Se vším vám poradím.

Porovnejte nabídky