Výsledky vyhledávání

Realitní služby pro Vás

Perfektní příprava nemovitosti k prodeji a správně nastavená prodejní strategie je mým standardem. Na tom nejlepším marketingu pro každou nemovitost spolupracuje řada špičkových odborníků, kteří poskytnou Vám i Vaší nemovitosti ten nejlepší možný servis.

Home staging a foto staging

Převážná většina potencionálních zájemců o koupi nemovitosti si nedokáže představit prostor jinak, než jak je nabízen. Nedokážu zlepšit dispozici nebo změnit okolí nemovitosti, ale díky službám profesionálních stagerů a fotografů připravím Vaši nemovitost tak, aby zaujala co nejvíce zájemců. Probudím v nich emoce, bez kterých si bydlení nevybírá snad nikdo. 

Předtím Potom

Profesioníální focení

Fotky jsou základním a nejdůležitějším prostředkem prezentace prodávané nemovitosti. A přestože v dnešní době není problém pořídit fotografii, neodborným a nekvalitním provedením se dá mnohé zkazit. Proto spolupracuji se špičkovými fotografy, kteří naopak vědí, jak předvést v nemovitosti to nejlepší. 

Videoprohlídka

Co nedokáže sebelepší fotka, vyjádří profesionálně natočené video. A to proto, že víc než co jiného umí vzbudit emoce. Ty jsou, jak víme, pro nákup nemovitosti často naprosto klíčové. 

Virtuální prohlídka

Vytvořím 3D model Vaší nemovitosti, a zaútočím tak na všechny smysly zájemců! Při jeho prohlížení budou mít pocit, jakoby nemovitostí skutečně procházeli. 

Další služby

Realitní marketing

Díky mým dlouholetým zkušenostem z marketingu dobře vím, co dokáže vhodně zvolená reklama. Vytvořím pro Vás strategii, která zajistí, že se o prodeji Vaší nemovitosti dozví co nejvíc potenciálních kupců. To zvyšuje pravděpodobnost rychlého a výhodného prodeje. Dobrá reklama zajistí, že prodáte rychle a za co nejvyšší možnou cenu.

Financování

Volba financování je důležitý strategický krok, zvlášť při nákupu nemovitosti. V rámci osobních konzultací Vám pomohu najít uspokojivé řešení – například vhodný hypoteční úvěr. Rovněž Vám pomohu s administrativními kroky tak, aby schválení úvěru bankou proběhlo bez zbytečných problémů a průtahů.

Navazující služby

Rád Vám nabídnu i další služby, případně Vám doporučím prověřené odborníky. At' Vás zajímá pojištění, stěhování, investiční poradenství, technická inspekce nemovitostí nebo třeba prověřování pozemků, nebojte se mě zeptat. I po ukončení procesu prodeje nemovitosti jsem Vám k dispozici.

Nejnovější nemovitosti

Prodej
Byty
Novostavba
Prodej
Byty
Špatný
Pronájem
Byty
Velmi dobrý
Pronájem
Byty
Velmi dobrý
Prodej
Domy
Dobrý
10 490 000 Kč

Dvougenerační dům v Břeclav

2+1, 2+kk
542 m2

Kontaktujte mě a naplánujte si další realitní transakci

Porovnejte nabídky