Byt 2+1 za skvělou cenu – Česká Třebová

1 800 000 Kč
Dr. E. Beneše 651, Parník, Česká Třebová, Česko,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Dobrý

Přehled

  • Aktualizováno:
  • 26 května 2023
  • 1 800 000 Kč
  • 2+1
  • 71 m2

Nepropásněte příležitost a pořiďte si prostorný byt o dispozici 2+1 za neopakovatelnou cenu.

K ohřevu vody slouží elektrický bojler, díky čemuž zde platí výhodný nízký a vysoký tarif na elektřinu. Topení je plynové. Koupelna prošla velmi zdařilou rekonstrukcí.

Nesporným benefitem nabízeného bytu je velké množství prostor, které lze využít buď k zbudování šatny nebo vestavěných skříní, a tak o místo pro uložení svých věcí nebudete mít nouzi. A pokud by Vám to přeci jen nestačilo, je možné využít skladovací prostory na společném pozemku za domem. Součástí prodeje bytu je i spoluvlastnický podíl na tomto pozemku, kde je pro majitelé bytů v domě možné bezproblémové parkování.

Jedná se o bytovou jednotku částečně zapuštěnou pod úroveň přízemí, nicméně máme odborníkem zpracovanou zprávu na odstranění vlhkosti, která se v bytě nachází.

Další skutečností, která zde slibuje příjemné bydlení, jsou velmi milí sousedé.

Okolí domu, ve kterém se byt nachází, nabízí výbornou občanskou vybavenost. Nedaleko najdete výběr z několika obchodů či restaurací. Sportovní vyžití nabízí zimní, atletický či fotbalový stadion, plavecký bazén či tenisové kurty. Příznivci nejen zimních sportů ocení zajisté kopec Peklák, kde se v zimě můžete prohánět na lyžích a po zbytek roku na kolech nebo třeba kárách. V dosahu jsou i mateřské, základní a střední školy, stejně jako poliklinika s lékaři. Skvělou dopravní dostupnost nabízí zastávka autobusu umístěná přímo naproti domu.

Ať už hledáte své startovací bydlení nebo výbornou investiční příležitost, tento byt by neměl uniknout Vaší pozornosti. Neváhejte mě kontaktovat pro více informací či sjednání prohlídky.

Adresa: Dr. E. Beneše 651, Parník, Česká Třebová, Česko
PSČ: 560 02
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 21873
Cena: 1 800 000 Kč
Užitná plocha: 71 m2
Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu
Náklady na bydlení: 3750 Kč/měsíc
Podlaží: přízemí, částečně pod úrovní terénu
Dispozice: 2+1
Datum nastěhování: leden/únor 2023
Další vybavení a funkce
Parkování

Honza Sobek

Pomůžu vám s prodejem a nákupem nemovitostí.

Kontaktujte mě

Naplánovat schůzku?
Volat +420 774 410 703 WhatsApp

Porovnejte nabídky

Honza Sobek