Střešní byt 4+kk s dvěma terasami, lodžií a parkovacím místem

11 890 000 Kč
Chalovka 17,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Novostavba

Přehled

  • Aktualizováno:
  • 26 května 2023
  • 11 890 000 Kč
  • 4+kk
  • 144 m2

Bydlení v nádherném bytě s terasou, balkonem a lodžií, s výbornou občanskou vybaveností a přitom jen pár kroků do přírody.

To vše splňuje tento krásný byt o dispozici 4+kk v posledním patře bytového domu v dynamicky se rozvíjející oblasti Brno-Kamechy. Byt je nejen díky své poloze v 5. patře , ale i díky své jihozápadní orientaci dostatečně světlý, nabízí hezký výhled a dostatek soukromí.

Z prostorné chodby jsou samostatně přístupné všechny pokoje – 3 ložnice, z nichž jedna nabízí vstup na 6 m2 velkou lodžii. K dispozici je nejen vkusná koupelna s vanou a WC, ale ještě jedno WC samostatné. Rovněž se z chodby dostaneme do prostorného obývacího pokoje vybaveného moderní kuchyňskou linkou včetně vestavěných spotřebičů. Z obývacího pokoje můžeme vstoupit nejen na 21 m2 velký balkon, ale rovněž na 27,1 m2 velkou terasu, která přímo vybízí k posezení se sklenkou něčeho dobrého či relaxu ve whirpoolce.

Byt se prodává včetně parkovacího stání v suterénu domu.

V okolí najdeme veškerou občanskou vybavenost, k dispozici jsou obchody, restaurace, kavárny, dětská i sportovní hřiště, několik mateřských škol, dostupné jsou i školy základní a střední. V blízkosti bytu se nachází přírodní park Podkomorské lesy, kde si pro svůj aktivní odpočinek na bezpočtu turistických tras můžete vybrat pokaždé jinou. Nebo se můžete vydat na druhou stranu k přírodní památce Pekárna, na niž navazuje obora Holedná. Dopravní obslužnost prozatím zajišťují autobusy MHD, včetně nočních linek, nicméně v plánu je přivést na Kamechy tramvajovou linku.

Kamechy se stávají velmi oblíbeným místem pro moderní bydlení. Tento překrásný byt je díky své poloze, netradičnímu množství teras a vkusnému zařízení opravdu neopakovatelnou příležitostí, jak získat to nejlepší. Neváhejte proto a sjednejte si se mnou prohlídku.

A+

A

Vaše energetická třída je B

B

C

D

E

F

G

H

Adresa: Chalovka 17
Město:
Region:
PSČ: 63500
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 22303
Cena: 11 890 000 Kč
Užitná plocha: 144 m2
Energetická třída : B
ID zakázky: 00263
Poznámka k ceně: Včetně provize a právního servisu.
Podlaží: 5
Rok kolaudace: 2020
Stavba: Cihlová
Dispozice: 4+kk
Zástavba: Obytná
Další vybavení a funkce
Balkón
Garáž
Lodžie
Parkování
Terasa
Výtah

Podobné nemovitosti

Prodáno
Byty
Velmi dobrý
Prodáno
Byty
Dobrý

Honza Sobek

Pomůžu vám s prodejem a nákupem nemovitostí.

Kontaktujte mě

Naplánovat schůzku?
Volat +420 774 410 703 WhatsApp

Porovnejte nabídky

Honza Sobek