Pronájem rodinného domu 4+kk s bazénem a garáží

65 000 Kč
K Třešňovce 451, Praha,
Oblíbené
Výsledky vyhledávání
Velmi dobrý

Přehled

  • Aktualizováno:
  • 16 října 2023
  • 65 000 Kč
  • 4+kk
  • 120 m2
  • 343 m2

Nabízím k pronájmu prostorný rodinný dům o dispozici 4+kk se zahradou, garáží a bazénem. Nachází se na v Praze-Zličíně na ulici K Třešňovce 451.

Dominantou domu je obývací pokoj se vstupem na zahradu. Je vybaven novou kuchyňskou linkou včetně spotřebičů. Dům je vybaven 2 koupelnami a 3 toaletami. Jedna z koupelen je přístupná z ložnice, ve které je také šatna s vestavěnou skříní. Z této ložnice je rovněž vstup na balkon orientovaný do klidné zahrady.

Dům je ve výborném stavebnětechnickém stavu, je zateplený a osazený dřevěnými okny. O vytápění se stará kondenzační plynový kotel, který je umístěn v technické místnosti. Zabezpečen je funkčním alarmem.

Koupací sezónu si v bazénu umístěnému na slunné zahradě díky tepelnému čerpadlu můžete prodloužit nejen na horké letní dny. Bazén je také vybaven posuvným krytem, takže péče o něj je snadná.

Velkou předností je prostorná garáž, která je vybavena zásuvkou na 380 V, nabíjení elektrického automobilu je tedy možné.

V ulici, kde se dům nachází je klid, je zde zřízena obytná zóna. Okolí je vybaveno kompletní občanskou vybaveností. Jsou zde obchody, kavárny, restaurace, dětská hřiště, základní i mateřská škola. Nedaleko domu je autobusová zastávka. K procházkám vybízí krásné okolí s parky.

Zálohy na energie pro dvě osoby – 9 500 Kč, 3 a více osob – 10 500 Kč.

Pro více informací či sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
————————
I offer for rent a spacious family house with a layout of 4+kk, complete with a garden, garage, and pool. It is located in Prague-Zličín, on K Třešňovce Street 451.

The main feature of the house is the living room with direct access to the garden. It comes with a new kitchen unit, including appliances. The house has 2 bathrooms and 3 toilets. One of the bathrooms can be accessed from the bedroom, which also has a dressing room with a built-in wardrobe. This bedroom also has a balcony overlooking the peaceful garden.

The house is in excellent structural condition, insulated and fitted with wooden windows. A condensing gas boiler, located in the utility room, provides heating. It’s also secured with a functioning alarm system.

Thanks to the heat pump, the swimming pool, situated in the sunny garden, can extend your swimming season beyond just the hot summer days. The pool also features a sliding cover, making its maintenance easy.

A significant advantage is the spacious garage equipped with a 380 V socket, making it possible to charge an electric car.

The street where the house is located is quiet, designated as a residential zone. The area offers full amenities. There are shops, cafes, restaurants, children’s playgrounds, primary and nursery schools. A bus stop is not far from the house. The beautiful surroundings with parks are ideal for walks.

Energy deposits for two people – 9,500 CZK, for 3 or more people – 10,500 CZK.

For more information or to arrange a viewing, please don’t hesitate to contact me.

Adresa: K Třešňovce 451, Praha
PSČ: 15521
Země: Česká republika
Otevřít v Mapách Google
ID nemovitosti: 22712
Cena: 65 000 Kč
Plocha pozemku: 343 m2
Užitná plocha: 120 m2
Poznámka k ceně: + provize RK ve výši jednoho měsíčního nájmu
Plocha zahrady: 343
Podlaží: dvě
Dispozice: 4+kk
Datum nastěhování: ihned
Odpad: veřejná kanalizace
Plyn: plynovod
Topení: lokální plynové
Voda: dálkový vodovod
Další vybavení a funkce
Balkón
Garáž
Parkování
Zahrada

Honza Sobek

Pomůžu vám s prodejem a nákupem nemovitostí.

Kontaktujte mě

Naplánovat schůzku?
Volat +420 774 410 703 WhatsApp

Porovnejte nabídky

Honza Sobek