Výsledky vyhledávání

Realitní služby pro Vás

Perfektní příprava nemovitosti k prodeji a správně nastavená prodejní strategie je mým standardem. Na tom nejlepším marketingu pro každou nemovitost spolupracuje řada špičkových odborníků, kteří poskytnou Vám i Vaší nemovitosti ten nejlepší možný servis.

Home staging a foto staging

Převážná většina potencionálních zájemců o koupi nemovitosti si nedokáže představit prostor jinak, než jak je nabízen. Nedokážu zlepšit dispozici nebo změnit okolí nemovitosti, ale díky službám profesionálních stagerů a fotografů připravím Vaši nemovitost tak, aby zaujala co nejvíce zájemců. Probudím v nich emoce, bez kterých si bydlení nevybírá snad nikdo. 

Předtím Potom

Profesioníální focení

Fotky jsou základním a nejdůležitějším prostředkem prezentace prodávané nemovitosti. A přestože v dnešní době není problém pořídit fotografii, neodborným a nekvalitním provedením se dá mnohé zkazit. Proto spolupracuji se špičkovými fotografy, kteří naopak vědí, jak předvést v nemovitosti to nejlepší. 

Videoprohlídka

Co nedokáže sebelepší fotka, vyjádří profesionálně natočené video. A to proto, že víc než co jiného umí vzbudit emoce. Ty jsou, jak víme, pro nákup nemovitosti často naprosto klíčové. 

Virtuální prohlídka

Vytvořím 3D model Vaší nemovitosti, a zaútočím tak na všechny smysly zájemců! Při jeho prohlížení budou mít pocit, jakoby nemovitostí skutečně procházeli. 

Další služby

Realitní marketing

Díky mým dlouholetým zkušenostem z marketingu dobře vím, co dokáže vhodně zvolená reklama. Vytvořím pro Vás strategii, která zajistí, že se o prodeji Vaší nemovitosti dozví co nejvíc potenciálních kupců. To zvyšuje pravděpodobnost rychlého a výhodného prodeje. Dobrá reklama zajistí, že prodáte rychle a za co nejvyšší možnou cenu.

Financování

Volba financování je důležitý strategický krok, zvlášť při nákupu nemovitosti. V rámci osobních konzultací Vám pomohu najít uspokojivé řešení – například vhodný hypoteční úvěr. Rovněž Vám pomohu s administrativními kroky tak, aby schválení úvěru bankou proběhlo bez zbytečných problémů a průtahů.

Navazující služby

Rád Vám nabídnu i další služby, případně Vám doporučím prověřené odborníky. At' Vás zajímá pojištění, stěhování, investiční poradenství, technická inspekce nemovitostí nebo třeba prověřování pozemků, nebojte se mě zeptat. I po ukončení procesu prodeje nemovitosti jsem Vám k dispozici.

Nejnovější nemovitosti

Prodej
Domy
Dobrý
Pronájem
Byty
Velmi dobrý
Prodej
Byty
Novostavba
Prodej
Byty
Novostavba

Náš tým

Honza Sobek

Váš realitní makléř

Bára Sobková

Advokát

Ondřej Matouš

Kameraman

Thuy Nguyen

Brand strategistka

Petr Coufal

Fotograf

Evelína Vaněk Síčová

Home stagerka

Long Tran

Grafik

Kontaktujte mě a naplánujte si další realitní transakci

Porovnejte nabídky